KOLEKCE SPRING - JARO

Nejen jarní šaty s přinechaným rukávem, jako vzpomínka na váš oblíbený šátek. Tyto šaty můžete vzít kdykoli a k čemukoli.

Tyto šaty se od ostatních liší "rozevlátou" sukní, která právě vystihuje jaro, veselé a hravé roční období. Sukně lze ušít kolová, 3/4 kolová a půlkolová a to jak ze scrapu tak z teplákoviny. Sukně lze pak dle přání ušít s kapsami nebo bez nich. Decentní výstřih je na předním i zadním dílu oživen scrapem šátku, který vede až na rukávky. 

V tomto kousku se budete cítit hezky, protože je ušitý z jemné nepočasané teplákoviny nebo-li french terry úpletu, který je na těle velmi příjemný. 

Šaty můžete mít ve verzi Basic, Milky, Belly a Girly. Spotřeba scrapu záleží na šíři šátku a jeho vzoru. (raději napište email nebo se se mnou spojte přes FB messenger) 

Střih je dostupný ve velikostech 36-44.

Na zakázku lze vytvořit i střih větší velikosti.

Ceny se liší podle typu sukně a jestli je ze scrapu nebo ne.

Basic - sukně ze scrapu (tričko s nebo bez) ___ 1220Kč

Basic - sukně z teplákoviny  (tričko se scrapem) ___ 1530Kč

Milky - sukně ze scrapu (tričko s nebo bez) ___ 1320Kč

Milky - sukně z teplákoviny (tričko se scrapem) ___ 1700Kč

* uvedené ceny jsou bez scrapu a dopravy