EASY DRESS

Přináším vám všechny kolekce ve verzi EASY.

Jedná se o variantu střihů šatů a to bez scrapu. Šaty lze ušít z teplákoviny nebo úpletu, jednobarevné nebo vzorované. Přesně podle vašeho přání.

Šaty lze ušít i jako typ milky nebo girly. 

Šaty SPRING EASY mají "rozevlátou" sukni, která právě vystihuje jaro, veselé a hravé roční období. Sukně lze ušít kolová, 3/4 kolová a půlkolová. Sukně lze pak dle přání ušít s kapsami nebo bez nich.

Šaty SUMMER EASY mají klasickou délku, která je zakončená tunýlkem s gumou a vytváří tak balonový efekt sukně. Jsou bez rukávů s vnitřními kapsami.ajdete i na kapsách.  

Šaty FALL EASY mají klasickou délku, která je zakončená podsádkou, střih je tvarovaný přes boky a vytváří tak balonový efekt sukně. Kapsy jsou u tohoto střihu šatů vnitřní a díky nim si jednoduše doupravíte "sukni" přes boky. Lze je ušít s krátkým, 3/4 nebo dlouhým rukávem.

Šaty WINTER EASY jsou ukončené "vlnou" přední díl je ukončený nad koleny a zadní pod nimi, je to takový zajímavý detail na šatech. Výstřih je doplněn kapuco-límcem, který k zimním šatům prostě patří. Lze je ušít s krátkým, 3/4 nebo dlouhým rukávem.

Střih je dostupný ve velikostech 36-44.

Ceny uvedené jsou orientační, mohou se lišit dle vybraného materiálu a dle délky rukávu.

EASY spring

cena od 1580 Kč

EASY summer

cena od 1300 Kč

EASY fall

cena od 1400 Kč

EASY winter

cena od 1610 Kč

* uvedené ceny jsou minimální ceny, cena se odvíjí od vybraného materiálu a délky rukávu.

* uvedené ceny jsou bez dopravy